Ocenco M-20.2 EEBD – Najmniejszy na świecie, najbardziej trwały oddechowy aparat ucieczkowy.

Potraktujcie go jako aparat ucieczkowy, który można nosić na pasku.

Ocenco M-20,2 EEBD tlenu (oddechowy aparat ucieczkowy) ma mocno upakowaną konstrukcję zapewniającą do 60 minut oddychania.
Ocenco M-20.2 EEBD można założyć w czasie liczonym w sekundach; wystarczy zdjąć blokadę, rozłożyć urządzenie i założyć ustnik i część nosową.
Załączony kaptur można włożyć w dowolnym momencie w trakcie ucieczki. Kombinacja zasobnika sprężonego tlenu i ustnika pozwala założyć Ocenco M-20.2 EEBD w środowisku wypełnionym dymem.
Kompaktowy Ocenco M-20.2 EEBD może być noszony we  wszystkich przestrzeniach zamkniętych.

 

 

 

 

EEBD M-20.2 ma 8 cm grubości objętość 0,03m3 i waży 1,5 kg, co czyni go najmniejszym na świecie górniczym aparatem ucieczkowym. Zaprojektowany w sposób ergonomiczny i kompaktowy izoluje płuca użytkownika od otaczającej atmosfery oraz umożliwia oddychanie do 32 minut w stanie spoczynku. Także ważną cechą M-20 jest prostota w użyciu.
Aby aktywować aparat otwieramy i wyjmujemy z pudełka, zakładamy  klips na nos oraz wkładamy ustniki i zaczynamy oddychać. Czas działania i składowania tego aparatu wynosi 15 lat. Jest perfekcyjnym wyborem do używania w kopalniach i zakładowych pomieszczeniach niebezpiecznych. Ocenco M-20 nie jest tylko najmniejszym aparatem ucieczkowym na świecie, ale także strażnikiem twojego zdrowia i życia, kiedy go nosisz przy sobie.

EEBD-20.2M-20 był zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. To, dlatego użytkownik łatwo sprawdza zawartość tlenu przez opakowanie wykonane z przeźroczystego tworzywa. Aparat EEBD M-20 posiada:

  • Okres użytkowania – 15 lat
  • Wydłużony czas oddechowy – możliwość oddychania wydłużona do 32 minut w stanie spoczynku
  • Łatwy do noszenia – aparat jest lekki i ergonomiczny można go wygodnie nosić za pomocą specjalnego pasa
  • Łatwy w użyciu – proste wyciąganie zestawu i uruchamianie przepływu tlenu 
  • Mała masa – waga 1,4 kg
  • Wymiary – 17 cm x 17 cm x 6 cm
  • Prosty w kontroli – wystarczy prosta inspekcja wizualna

EEBD M-20.2 zasada działania
Tlen zaczyna przepływać zaraz po wyjęciu aparatu z opakowania. Wdychamy go przez ustnik z worka oddechowego. Powietrze zużyte jest wydychane przez ustnik prosto do separatora dwutlenku węgla. Następnie przechodzi do worka oddechowego gdzie jest mieszane z tlenem z cylindra.

Do pobrania: ulotka informacyjna